Автономні каналізації

Знайдено товарів: 10.

Показати 1-10 з 10 товарів

Активні фільтри

Локальні очисні споруди для біологічної очистки. Купити автономну каналізацію BIO CWT

Автономна каналізація – це споруда, призначена для очистки стоків господарсько-побутового походження. В основі роботи автономної каналізації застосовується технологія BIO CWT.

Автономна каналізація BIO CWT призначена для застосування в багатоквартирних і приватних будинках, готелях, ресторанах, туристичних комплексах, підприємствах, виробництвах.

Також ми займаємось розробкою спеціальних проектів для індивідуальних об’єктів, які мають деякі нестандартні параметри.

В основі технології BIO CWT закладений аеробний метод. Очистка стоків послідовно здійснюється в декілька етапів. В процесі роботи утворюється активний мул під дією кисню, що в результаті забезпечує рівень очистки до 98%. Тому очищені стоки можна використовувати повторно, як технічну воду. Для ефективної роботи система автономної каналізації не потребує додавання додаткових бактерій.

Основні переваги BIO CWT:

·         Висока ефективність очистки

·         Безпечний біологічний процес

·         Відсутність неприємного запаху

·         Мінімальне енергоспоживання

·         Мінімальні витрати на будівельні роботи

·         Простота установки і експлуатації

·         Можливість збільшення продуктивності   

Локальні очисні споруди BIO CWT – це безпечна система як для зовнішнього середовища, так і для людини.

Конструкція локальних очисних споруд виготовлена із надміцного поліпропілену німецького виробництва. Завдяки міцності, гнучкості та еластичності поліпропілену гарантований термін його експлуатації становить 50 років.

Це справді надійне рішення проблеми утилізації стічних вод. В процесі проектування і установки автономної каналізації слід взяти до уваги декілька важливих факторів: кількість жителів, середньодобовий об’єм стічних вод, рівень ґрунтових вод.

Купити автономну каналізацію ви зможете в інтернет-магазині baseyn.ua, де представлений широкий асортимент моделей із всіма характеристиками.

 

Відкрити каталог
Закрити