Автономні каналізації

Знайдено товарів: 9.

Показати 1-9 з 9 товарів

Активні фільтри

Автономна каналізація. Купити автономну каналізацію BIO CWT

Автономна каналізація - це споруда, призначена для очищення стоків господарсько-побутового походження. В основі роботи автономної каналізації застосована технологія BIO CWT.

Автономна каналізація BIO CWT призначена для використання в багатоквартирних і приватних будинках, готелях, ресторанах, туристичних комплексах, підприємствах і на виробництвах.

Також ми займаємося розробками спеціальних проектів для індивідуальних об'єктів, які мають нестандартні параметри.

В основі технології BIO CWT закладений аеробний метод. Очищення стоків послідовно здійснюється в кілька етапів. В процесі роботи утворюється активний мул під впливом кисню, що в результаті забезпечує рівень очищення до 98%. Відповідно, очищені стоки можна використовувати повторно, як технічну воду. Для ефективної роботи система автономної каналізації не потребує додавання додаткових бактерій.

Основні переваги BIO CWT:

·         Висока ефективність очистки

·         Безпечний біологічний процес

·         Відсутність неприємного запаху

·         Мінімальне енергоспоживання

·         Мінімальні витрати на будівельні роботи

·         Простота установки і експлуатації

·         Можливість збільшення продуктивності   

Автономна каналізація для приватного будинку – це безпечна система, як для зовнішнього середовища, так і для людини.

Конструкція локальних очисних споруд виготовлена із надміцного поліпропілену німецького виробництва. Завдяки міцності, гнучкості та еластичності поліпропілену гарантований термін його експлуатації становить 50 років.

Це справді надійне рішення проблеми утилізації стічних вод. В процесі проектування і установки автономної каналізації слід взяти до уваги декілька важливих факторів: кількість жителів, середньодобовий об’єм стічних вод, рівень ґрунтових вод.

Купити автономну каналізацію ви зможете в інтернет-магазині baseyn.ua, де представлений широкий асортимент моделей з усіма характеристиками. Автономна каналізація - доступна ціна від виробника, що відповідає якості.