Біосептики

Знайдено товарів: 3.

Показати 1-3 з 3 товарів

Активні фільтри

Біосептик – ефективна і безпечна механічна очистка стічних вод

Біосептик - це локальна очисна установка, призначена для збору і очищення побутових і господарських стічних вод при відсутності центральної системи каналізації. В процесі роботи цієї установки необхідно використовувати методи ґрунтової доочистки.

Біосептики функціонують, як механічні споруди для очищення стоків, тому не потребують енергоспоживання.

Біосептик - це одна з механічних споруд для очищення господарських і побутових стічних вод, що призначена для організації системи локальної каналізації.

Робота біосептика передбачає очистку стоків в двох камерах. Біосептик не може здійснити повний цикл очищення стічних вод, тому його установка передбачає додаткове очищення за допомогою асенізатора.

Біосептик для дому та дачі може використовуватися як окрема очисна споруда (виконує функцію відстійника) або в складі локальної очисної споруди.

Головні переваги біосептиків:

  • якісна механічна очистка

  • тривала експлуатація

  • простота експлуатації та обслуговування

  • енергонезалежність

  • міцність матеріалів виготовлення

  • надійність конструкції

Установка біосептика актуальна, якщо в будинку проживає невелика кількість людей. Це ідеальний варіант для сезонного проживання. Біосептики в основному застосовуються на дачах, в заміських будинках, в котеджах.

Біосептики виготовлені з високоякісного міцного поліпропілену, що витримує великі механічні навантаження, перепад температур, стійкий до корозійних процесів та зовнішніх факторів.

Споруда біосептика відрізняється простотою установки і обслуговування. Монтаж біосептика займає один день.

Що стосується зовнішнього вигляду цих споруд, то конструкція дозволяє розмістити їх таким чином, щоб не зіпсувати зовнішній вигляд двору або саду, ландшафтної композиції.

Купити біосептик ви зможете в інтернет-магазині baseyn.ua за доступними цінами.

Відкрити каталог
Закрити