Фільтр за

Ціна

Ціна

  • 353 430 грн - 433 422 грн

Кількість лежачих місць

Кількість лежачих місць

Кількість сидячих місць

Кількість сидячих місць

Celtic Spas

Знайдено товарів: 7.

Сортувати за:
Показати 1-7 з 7 товарів

Активні фільтри

Гідромасажні басейни Celtic Spas – ідеальне поєднання ціни та якості

Гідромасажні басейни Celtic Spas гармонійно поєднують класичний дизайн СПА з багатофункціональним технологічним наповненням.

Серія Celtic Spas налічує сім моделей різних розмірів з індивідуальним набором гідромасажних форсунок. Всі спа басейни досить просторі й зручно розміститися людям з високим зростанням. Розміри басейнів дають змогу розмістити від 3 до 7 осіб.

Конструкція чаші спа басейнів Celtic Spas має ергономічну форму та забезпечує максимальний комфорт, що допоможе розслабитись та відновити сили після трудового дня.

2-0.jpg 

СПА басейни серії Celtic Spas - це грамотне поєднання ціни та якості. Басейни характеризуються повноцінним набором основних та додаткових функцій, оснащені якісним обладнанням та водночас мають доступну ціну.

Щодо додаткових опцій, то до них можна віднести хромотерапію, LED освітлення, водоспад.

Управління опціями гідромасажного басейну здійснюється за допомогою зручної панелі із простим інтерфейсом.

Чаші СПА басейнів серії Celtic Spas мають кілька варіантів забарвлення. Обшивка панелі басейну також пропонується у кількох кольорах. Це велика перевага, оскільки ви можете підібрати для себе індивідуальну модель СПА, що відповідає вашим потребам та побажанням.

Купити гідромасажні басейни можна в нашому інтернет-магазині за доступними цінами, вибравши відповідну модель із запропонованого модельного ряду.