ДОМАШНІЙ СІМЕЙНИЙ БАСЕЙН НОВОГО ВИМІРУ


Європейські басейни від виробника за найнижчими цінами й 25-річною гарантією

Практичні, продумані, технологічні.
Коли мова йде про басейни серії CRAFTpool, перед усіма цими визначеннями сміливо можна написати слово «най». Моделі, розроблені провідними інженерами нашої компанії, засновані на 30-річному досвіді й бажаннях наших клієнтів, створені, щоб знайти місце в кожному дворі.
При цьому абсолютно прості в установці та не потребують довгих, складних будівельних робіт і багатотисячних кошторисів будівельних компаній.
Для виробництва серії басейнів CRAFTpool ми підготувалися ґрунтовно: європейські матеріали найкращої якості, бездоганна чаша, зроблена за допомогою ультрасучасних верстатів розкрою матеріалу і безшовного зварювання, ідеальні сходинки й обладнання, вироблене Європейськими компаніями та перевірене десятиліттями роботи у наших клієнтів. Впевнені, Ви залишитеся задоволені!

Басейн доступний кожному

CRAFTpool - серія басейнів, об'єднаних однією ідеєю. Це готова чаша від виробника, виготовлена з поліпропілену IMG Bohemia (Чехія), яка, завдяки нашим промисловим масштабам й прямим постачанням матеріалу і комплектуючих з Європи, має найнижчу ціну. Також особливістю наших басейнів є спрощена будівельна підготовка, доступна будь-якій людині з мінімальними знаннями будівельних робіт. Більш того, ми робимо все можливе, щоб весь процес установки басейну приніс Вам тільки позитивні емоції: детальний прорахунок будівельних матеріалів, покроковий опис усіх етапів монтажу, легке підключення обладнання і цілодобова підтримка в телефонному режимі!

ГОТОВІ ВИБРАТИ СВІЙ ІДЕАЛЬНИЙ БАСЕЙН ВСЬОГО ЗА ПАРУ КРОКІВ? ПОЇХАЛИ!

БасейнCRAFT.png
Стандарти якості та відкритість цін

Чому CRAFTpool надійніше і краще за інших стаціонарних басейнів

 • Європейський якісний матеріал поліпропілен: не вигоряє на сонці, неможливо пошкодити цілісність чаші, легкий у догляді, чиста вода з мінімальним застосуванням басейнової хімії, гарантія на чашу 25 років

 • Чаша оснащена горизонтальними і вертикальними ребрами жорсткості, що робить її конструкцію міцною, надійною і дозволяє спростити будівельні роботи

 • Готові чаші на нашому складі, які не потрібно чекати кілька місяців. Визначтеся з місцем на ділянці, проведіть нескладні підготовчі роботи та монтуйте чашу в лічені дні

 • Відсутність прихованих націнок і "підводних каменів". Ми відкрито говоримо про вартість басейну, обладнання, будівельних робіт і матеріалів. Надаємо Вам вибір: доставити чашу з виробництва своїм транспортом або нашим за найнижчими тарифами на перевезення. Також Ви можете самостійно провести монтаж чаші й обладнання або скористатися послугами наших працівників

photo_2021-03-30_15-25-24.jpg

Різноманітність розмірів

Довжина: які є варіанти

Для басейнів серії CRAFTpool передбачені 5 оптимальних варіантів довжини, які обрані на підставі відгуків більше тисячі наших клієнтів. Мабуть, це перше, з чим Вам потрібно визначитися. Вибір краще засновувати на розмірах ділянки, планування майбутньої пляжної зони й особисті уподобання

 • Чаша F1:  5 х 3 х 1,5 (глибина) -  від 1660 €   

 • Чаша F2:  6 х 3 х 1,5 (глибина) -  від 1830 €   %D0%BA%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D0%BA%D0%B0%206

 • Чаша F3: 7,5 х 3 х 1,5(глибина) - від 2130 €  %D0%BA%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D0%BA%D0%B0%207

 • Чаша F4:  8 х 3 х 1,5 (глибина)  - від 2330 €   %D0%BA%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D0%BA%D0%B0%208

 • Чаша F5:  9 х 3 х 1,5 (глибина)  - від 2565 €   %D0%BA%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D0%BA%D0%B0%209
БасейнCRAFT.png
На колір і смак товариш не всяк

Колір: класика або люкс

Ось уже кілька десятків років багато людей живуть стереотипом, що колір басейну неодмінно повинен бути синім. Так, це логічно, адже вода у більшості асоціюється саме з насиченим блакитним.
Але якщо на секунду закрити очі та уявити блакитні пляжі найкращих курортів світу, то розібравшись, розумієш, що саме білий пісок на дні створює цей приголомшливий ексклюзивний блакитний відтінок.

Все ж таки блакитний або білий? Вирішувати вам!

На ціні чаші це ніяк не відобразиться

* насичений блакитний або вишуканий білий колір чаші Ви можете вказати в опціях обраної моделі чаші або повідомити менеджеру при оформленні замовлення
БасейнCRAFT.png
Що потрібно людині для зручності?

Сходинки: бути чи не бути

Як же часто менеджери нашої компанії чують питання про сходи в чаші: чи потрібні вони взагалі? І які вибрати, адже поліпропіленові басейни, на відміну від інших готових чаш, пропонують близько 10 варіантів сходів? Чи може, достатньо просто драбини? І ми знаємо однозначну відповідь: "Сходинки потрібні! Адже їх призначення — не тільки вихід з басейну, це ціла зона відпочинку для сім'ї, улюблене місце ігор і стрибків у воду у дітей, так і павільйон, при бажанні, на басейн зі сходами підійде будь-який, а ось з драбиною вже набагато складніше".
Серія CRAFTpool пропонує дві найпопулярніші й зручні моделі кутових сходів для Вашого басейну: пряма форма сходів LUJTRA (+ 200 € до вартості чаші) і класичні римські сходи в кутку (+ 300 € до вартості чаші)

** форму сходів чаші Ви можете вказати в опціях обраної моделі чаші або повідомити менеджеру при оформленні замовлення
БасейнCRAFT.png
Що потрібно басейну для роботи?

Устаткування: основа роботи й серце басейну

Про уважне ставлення нашої компанії до клієнтів говорить такий факт: ми передбачили кілька готових варіантів обладнання, які, за Вашим бажанням, можуть бути заздалегідь зібрані в спеціальному герметичному технічному приямку, щоб Ви могли просто під'єднати дві труби від басейну, під'єднати електричний кабель і насолоджуватися використанням басейну.

БАЗОВЕ ОБЛАДНАННЯ

 • фільтраційний комплекс (насос, фільтр-бочка з кварцовим піском, скімер, форсунки, інсталяційні матеріали);
 • LED-підсвітка басейну (прожектор, комплект для підключення, трансформатор)

  Вартість: від 1000 € кнопка1.jpg

БАЗОВЕ ОБЛАДНАННЯ + ТЕХНІЧНИЙ ПРИЯМОК

 • фільтраційний комплекс (насос, фільтр-бочка з кварцовим піском, скімер, форсунки, інсталяційні матеріали);
 • LED-підсвітка басейну (прожектор, комплект для підключення, трансформатор);
 • блок автоматики;
 • герметичний поліпропіленовий приямок 1,2х1,2х1,2м з кришкою і заставними елементами для підведення комунікацій

  Вартість від 2000 €  кнопка1.jpg

photo_2021-03-30_15-25-24.jpg

А що з монтажем та доставкою?

Доставка і монтаж: особливості та ціни

Басейни CRAFTpool - це готові чаші, які чекають своїх клієнтів на нашому складі на території виробництва (Закарпатська обл., с. Іза). Ви можете забрати басейн самостійно або скористатися послугами нашого транспорту. Також наша компанія пропонує додаткові послуги пакування та утеплення чаші.

 •  Утеплення чаші басейну екструдованим полістиролом — від ХХХ * € (залежить від розміру)
 • Додаткове зміцнення чаші басейну скловолоконною арматурою — від ХХХ * € (залежить від розміру)
 • Додаткова транспортна упаковка, яка вбереже її від пошкоджень в процесі перевезення — від ХХХ * € (залежить від розміру)
 • Послуга доставки чаші до Вас на об'єкт (в подарунок до цього пункту — безплатний монтаж обладнання фахівцями компанії) - 20 грн/км

Безымянный.png

Отримати більш детальнішу комерційну пропозицію з розрахунком підсумкової вартості басейну CRAFTpool "під ключ" Ви можете, скориставшись формою: