Чешские сауны.png

Принцип роботи сучасних інфрачервоних саун був розроблений ще в 1966 році в Японії доктором Tadashi Ishikawa, який винайшов перші нагрівачі з інфрачервоним випромінюванням. Його винахід завоював велику цікавість. Експерти відзначили позитивний вплив інфрачервоного випромінювання на організм та здоров'я людини.  Так лікарі стали використовувати ІЧ сауни в профілактичних та лікувальних цілях.

З того часу багато чого змінилося, наприклад те, що для оздоровлення за допомогою інфрасауни не обов'язково відвідувати медичні установи й оздоровчі центри. Досить купити сауну для будинку, що не складе великих труднощів людині, яка прагне до здорового способу життя. ІЧ сауна ідеально підходить для спорту, оздоровчих та косметичних процедур.

images1.jpg

Переваги інфрачервоної сауни:

- зміцнює імунітет;
- знімає напругу м'язів;
- посилює кровообіг;
- сприяє поліпшенню рухливості суглобів;
- глибоко очищує пори шкіри й омолоджує її;
- сприяє розгладженню зморшок;
- розслабляє і знімає стрес;
- сприяє швидкому одужанню при простудних захворюваннях;
- допомагає нормалізувати роботу серцево-судинної системи;
- очищає організм від шлаків, важких металів і токсинів.

Сучасна сауна з інфрачервоним випромінюванням нагріває тільки тіло людини, при цьому повітря в сауні не змінює своїх властивостей. Завдяки цьому, сауною можуть користуватися  діти, люди з послабленим імунітетом, а також ті, хто мають підвищену чутливість до перепадів температур.

ІЧ сауна розроблена за новітніми технологіями та має сучасний дизайн, який гармонійно доповнить інтер'єр обраного Вами приміщення. Купити інфрачервону сауну - це найкраще рішення для тих, хто хоче подбати про своє здоров'я і красу

Купити сауну для будинку або квартири можна, враховуючи потрібний розмір, дизайн та місткість кабіни

Ruby.jpg
Ruby.jpg
Ruby.jpg

Принцип роботи інфрачервоної сауни 

vred-i-polza-infrakrasnoj-sauny_36.jpg

  • Інфрачервона сауна оснащена декількома керамічними або карбоновими нагрівачами, рівномірно випромінюють інфрачервоні хвилі, які проникають в тіло людини на глибину 4 см і сприятливо впливають на весь організм.
  • Тепло, що виходить від обігрівачів, які не нагріває стіни і сидіння сауни, не спалює кисень.
  • Тільки 10% теплової енергії використовується для нагріву повітря, всі інші 90% повністю прогрівають тіло людини під час сеансу. Завдяки цьому процесу утворюється рясне потовиділення, що сприяє очищенню організму від токсинів.
  • Інфрачервона сауна виготовляється з натуральної деревини канадського хемлока або кедра, що дозволяє під час відпочинку дихати приємним хвойним ароматом, який володіє оздоровчими властивостями.
  • Сауна з інфрачервоними променями складається з готових щитових елементів, які без особливих зусиль і навичок можна зібрати протягом 2 - 3 годин своїми руками.

Всередині інфрасауна обладнана:

%D1%84%D1%83%D0%BD%D0%BA%D1%86%D0%B8%D0%

%D1%84%D1%83%D0%BD%D0%BA%D1%86%D0%B8%D0%

Якщо Ви вирішите купити інфрачервону сауну, то будете приємно здивовані великим функціоналом і компактним розмірам, які дозволять її встановити в будь-якому місці: в домашньому фітнес-залі, спальні, ванні, коридорі або кабінеті.

%D0%BA%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D0%BA%D0%B0%20%