Фільтр за

Ціна

Ціна

  • 294 400 грн - 702 900 грн

Кількість лежачих місць

Кількість лежачих місць

Кількість сидячих місць

Кількість сидячих місць

City Line

Знайдено товарів: 6.

Сортувати за:
Показати 1-6 з 6 товарів

Активні фільтри

City Line – інноваційна серія СПА басейнів

Серія гідромасажних спа басейнів City Line складається із шести розкішних моделей. Їхні назви співзвучні з відомими містами світу.

Лінійка спа басейнів City Line вважається новинкою, оскільки почала випускатися лише у 2018 році. Тому ця серія відрізняється інноваційними рішеннями і сучасним стильним зовнішнім виглядом.

Кожна модель спа басейнів City Line стане ідеальним місцем для відпочинку, комфортним куточком СПА в домі, щоб дарувати користь для здоров'я і максимальний релакс для всієї родини.

Всі басейни оснащені комфортабельними ергономічними сидіннями та лежаками з м'якими підголівниками. Вони виконані з урахуванням усіх згинів тіла та забезпечують зручне розміщення під час процедури гідромасажу. Кожне сидіння має індивідуальний набір гідромасажних форсунок для масажу спини та ніг.

Сукупність додаткових функцій, таких як LED підсвічування, водоспад, аудіосистема подарують естетичну насолоду та затишну атмосферу під час водних процедур.

Управління опціями СПА здійснюється за допомогою панелі керування із простим інтерфейсом. Також керувати функціями спа басейну можна віддалено, встановивши спеціальний додаток на смартфон, що допоможе максимально спростити користування СПА.

Крім функціоналу, інженери-розробники посилили чашу басейну та вдосконалили дизайн зовнішніх панелей.

Технічні характеристики матеріалів виготовлення басейнів спа серії City Line дають можливість встановлювати їх не тільки в приміщенні, але і зовні.

Купити гідромасажні басейни City Line можна в інтернет-магазині baseyn.ua, вибравши відповідну за характеристиками модель.