Еко дім

Очисні споруди каналізації|автономна каналізація BIO CWT – очистка стічних вод

Знайдено товарів: 32.

Показати 1-32 з 32 товарів

Активні фільтри

Очисні споруди для біологічної та механічної очистки побутових стічних вод

На зміну вигрібним ямам, що вже відійшли в минуле, прийшли інноваційні очисні споруди.

Сьогодні очисні споруди – невідємна складова частина сучасного будівництва. Автономна каналізація є такою ж важливою частиною в експлуатації будинку, як водопостачання, електропостачання чи опалення.

BIO CWT – європейська інноваційна технологія, що виконує біологічну очистку побутових стоків. Автономна каналізація BIO CWT – це одна з найбільш ефективних установок, що очищає побутові стоки, не зашкоджуючи екосистемі.

Автономна каналізація BIO CWT успішно пройшла сертифікацію відповідно до вітчизняних стандартів та стандартів ЄС.

В основі роботи технології BIO CWT – біологічна очистка побутових стоків. Що ж таке біологічне очищення стоків? Це процес очистки, в основу якого закладений аеробний метод. Це повністю органічний процес, який не приносить шкоди зовнішньому середовищу та життєдіяльності людини. Це максимальний рівень очистки з можливістю подальшого використання стоків, як технічну воду. Після очистки очищені стоки відводяться в дренаж, у водойму чи в накопичувальний резервуар.

Автономна каналізація BIO CWT характеризується надійністю конструкції, гарантований термін експлуатації якої становить близько 50 років, простотою установки, безшумністю роботи, низьким енергоспоживанням, відсутністю неприємного запаху.

Автономна каналізація BIO CWT – це оптимальне рішення для використання не тільки в приватних будинках, але і в котеджах, на дачах, в багатоквартирних будинках, готелях, ресторанах, на підприємствах. Автономна каналізація  - це ідеальний варіант для установки в місцях, де немає можливості підключення до централізованої системи каналізації.

Крім очисних споруд для біологічної очистки стічних вод, ми також виготовляємо установки для механічної очистки стоків різного походження.

Нафтовловлювачі призначені для очистки стоків від нафтопродуктів, жировловлювачі – для відділення жирів від стічних вод.

Біосептики очищають стічні води методом гравітаційного відстоювання, не потребують енергоспоживання.

Наші очисні споруди адаптовані до установки в різних кліматичних умовах і в різних типах ґрунтів.

Ми виконуємо повний комплекс робіт по установці очисних споруд – від проектування до післягарантійного обслуговування.

Відкрити каталог
Закрити