Фільтрувальні установки

Фільтраційна установка для басейну

Навіть якщо ви хочете придбати басейн без додаткового обладнання, ви ніяк не зможете обійтися без фільтраційної установки. Купівля басейну безперечно передбачає установку системи фільтрації для басейну.

Експлуатація басейну передбачає потрапляння в нього різного роду засмічень, які потрібно постійно очищати, щоб мати можливість плавати в чистій воді.

Якщо вода в басейні не очищується, вона застоюється і мутніє, тому стає непридатна для плавання. А навіщо вам басейн, в якому не можна повноцінно плавати?

Система фільтрації води в басейні - це вже укомплектована установка, до складу якої входить система фільтрації ємність і насос для фільтрації.

При виборі фільтраційної установки слід звернути увагу на її потужність, яка залежить від розмірів і обсягу басейну.

Фільтрація для басейну: основні види

Система фільтрації води в басейні має кілька різновидів: пісочна фільтрація і картриджних фільтрація.

Пісочна система фільтрації для басейну

Пісочна фільтрація для басейну являє собою систему з пластикової бочкою з піском в якості наповнювача. Вода проходить через товщу піску, в результаті чого очищається від дрібних механічних забруднень.

Для фільтрації такого типу використовується спеціальний кварцовий пісок. Пісочна фільтрація характеризується продуктивністю від 4 до 16 м3 / год, що підходить для басейнів об'ємом до 95 м3.

Картриджна система фільтрації для басейну

Картриджна система фільтрації басейну функціонує за рахунок прокачування води через змінний картридж. Згодом картриджі засмічуються, що знижує якість фільтрації. З цього їх періодично потрібно змінювати, в залежності від рівня забруднення.

Картриджна фільтрація для басейну в основному використовується для надувних і каркасних басейнів, на відміну від пісочної, яка більше призначена для великих поліпропіленових або композитних басейнів.

Але це не правило, у вас є право вибору і не буде проблем, якщо на каркасний басейн ви встановите пісочну фільтрацію. Все залежить від розмірів і обсягу басейну, частоти використання, ступеня засмічення і т.д.

Купити фільтраційну установку для басейну ви зможете в інтернет-магазині baseyn.ua, де ви знайдете детальний опис і характеристики усього асортименту фільтраційних установок, представлених нашою компанією.