Фінські домашні сауни

Фінські сауни

Довгий час фінська сауна використовувалася виключно у лікувальних центрах, салонах краси та фітнес-клубах. Згодом її стали встановлювати в приватних будинках і на сьогоднішній день це придбання допомагає оздоровлюватися та відпочивати у родинному колі, не виходячи з власного будинку та двору.

Для виготовлення сучасних фінських саун використовується натуральний масив ялинки, ця деревина має цілющі властивості та приємний хвойний аромат. Сидіння в кабіні сауни виготовлені з натуральної вільхи, яка витримує високу температуру та не напікається, зберігаючи приємне тепло. При нагріванні будь-яка деревина починає виділяти приємний натуральний аромат, який має потогінну, антибактеріальну і цілющу властивість.

  

Деревина, яку використовують для виготовлення фінських саун, піддається лише механічній обробці. Це надає їй чудового зовнішнього вигляду, приємної поверхні і гарантує безпеку. Хімічні речовини, просочення та покриття не використовуються, щоб зберегти абсолютну натуральність та екологічність конструкції.

Варто відзначити легке складання кабінки. Завдяки модульній системі та всім необхідним інструментам, які вже входять у комплект, фінську сауну можна зібрати швидко та безпроблемно. Стінки конструкції мають щільне та надійне зчеплення, завдяки спеціальним замкам. Товщина стінок становить 38 мм.

Кріплення дверей із загартованого скла також відрізняється великою зручністю: двері можуть відчинятися як праворуч, так і ліворуч. Скло Saint Gobain має товщину 8 мм і відрізняється міцністю, стійкістю до ударів, високих температур та вологи.

Розміри та форма кабінки дуже зручні. Ви можете вибрати сауну як для двох користувачів, так і для більшої кількості відпочиваючих (деякі моделі помістять 4-5 осіб одночасно).

Нагрівання кабіни відбувається за рахунок спеціальних печей. Для комфорту тут передбачено особливу вентиляцію.

Який позитивний вплив на стан здоров'я людини надає фінська сауна?

Терапевтичний

При травмованих сухожиллях, м'язах і зв'язках тепло забезпечує легке відновлення і розтягнення тканин. Рекомендується прогрівати тіло перед тренуваннями. Це дозволить м'язам витримувати фізичні навантаження без травмування.

Косметичний

Тепло є ефективним гігієнічним засобом для очищення шкіри. Воно сприяє посиленню обміну речовин, уповільнюючи процес старіння клітин шкіри, дозволяє досягти якісного косметичного результату без алергії та побічних ефектів.

Запобігає серцево-судинним захворюванням

Під час сеансу у фінській сауні в тілі розширюються капіляри, що дозволяє прискорити кровотік. Цей процес нормалізує роботу серця, нирок, очищає організм від токсинів, зміцнює судини, імунітет та забезпечує повноцінний потік крові до кожного органу, насичуючи його всіма необхідними речовинами.

Отже, не залишилося сумніву, що фінські сауни є прекрасним доповненням для приватного будинку або дачі. З ними підтримувати себе у формі, зберігати своє здоров'я та молодість, насолоджуватися приємним відпочинком у родинному колі та друзів дуже легко!