Фільтр за

Ціна

Ціна

  • 396 000 грн - 472 428 грн

Кількість лежачих місць

Кількість лежачих місць

Кількість сидячих місць

Кількість сидячих місць

HC Design

Знайдено товарів: 8.

Сортувати за:
Показати 1-8 з 8 товарів

Активні фільтри

СПА басейни НС design – серія СПА в елегантному дизайні

Серія гідромасажних басейнів НС design поєднує моделі елегантних форм. Весь модельний ряд серії НС design відрізняється плавними закругленими кутами та лініями, найкращим обладнанням, найкращими комплектуючими.

Ергономічний дизайн спа басейнів НС design забезпечує максимальний комфорт та ефективний гідротерапевтичний ефект.

Розміри спа басейнів цієї серії досить просторі та дозволяють розмістити від 3 до 7 осіб. Також важливо, що форма сидінь та лежаків дозволяє розміститися людям як низького зросту, так і високого та з будь-якою конструкцією тіла. Кожна модель спа басейну обладнана індивідуальним набором гідромасажних форсунок, що рівномірно розподілені для ефективного масажу.

1_1.jpg 6.jpg

Гідромасажні басейни НС design оснащені набором основних функцій: гідромасаж, аеромасаж, аромотерапія, хромотерапія. Додатково басейни обладнані високоякісними озонаторами та ультрафіолетовими стерилізаторами для дезінфекції води, що дуже важливо при експлуатації СПА.

Керування функціями СПА здійснюється за допомогою зручної панелі керування. Також є можливість дистанційного керування СПА, що ще спрощує процедуру.

Всі моделі СПА виготовлені з екологічних нешкідливих матеріалів, безпечних як для людини, так і довкілля.

Купити спа басейни НС design ви зможете у нашому інтернет-магазині baseyn.ua, вибравши відповідний басейн із представленого модельного ряду.