Фільтр за

Бренд

Бренд

Кількість осіб

Кількість осіб

Тип нагрівачів

Тип нагрівачів

Матеріал

Матеріал

Кількість нагрівачів

Кількість нагрівачів

Інфрачервоні сауни

Знайдено товарів: 37.

Сортувати за:
Показати 1-37 з 37 товарів

Активні фільтри

Все, що варто знати про інфрачервоні сауни

На запитання: «Чим корисна інфрачервона сауна?» відповідей може бути багато, але всі вони зводяться до однієї - її користь незаперечна завдяки комплексному впливу на організм.

Інфрачервона сауна будинку дозволяє відчути всі її переваги. Не витрачаючи часу на відвідування міських лазень, можна провести його з комфортом в домашній обстановці.

Основними позитивними якостями ІК сауни називають:
  • поліпшення обміну речовин в організмі;
  • краще насичення тканин киснем;
  • зняття напруженості в м'язах і втоми;
  • виділення разом із потом зайвої рідини;
  • виведення з організму шлаків і токсинів;
  • підвищення імунітету та багато інших.

Інфрачервона сауна в будинку

Майже все вирішує нагрівач

Вирішуючи питання, де і яку купити інфрачервону сауну в Україні, треба знати всі можливі «підводні камені», щоб врахувати їх при покупці. При виборі інфрасауни слід брати до уваги потужність і тип нагрівачів, матеріал оздоблення та інші фактори.

На першому місці, безумовно, нагрівачі. Вони можуть бути керамічними, карбоновими і керамічними + red light (доповнені червоним світлом).

КЕРАМІЧНІ інфрачервоні обігрівачі для ІЧ-сауни

КЕРАМІЧНІ інфрачервоні обігрівачі виготовлені з алюмінієвого корпусу, а назву отримали завдяки керамічній трубці, всередині якої - спіраль із ніхрому. Під дією електричного струму спіраль нагрівається до 4500 градусів С. Розігріта цієї спіраллю керамічна трубка випускає потік інфрачервоної енергії. Випромінювання керамічних нагрівачів на піку потужності становить 4,75 мкм. Нагрівання сауни від такого випромінювання досягає 300 градусів, а коефіцієнт випромінювання - близько 90%. Рекомендована кількість таких випромінювачів для 1-місної інфрачервоної сауни (з габаритами 1100 х 1000 мм) - 5 штук. Потужність кожного з них не перевищує 340-360 Вт.

Особливо ефектно виглядають керамічні інфрачервоні обігрівачі з підсвічуванням, іменовані як КЕРАМІЧНІ + RED LIGHT. Вони підійдуть тим, для кого важливими є не лише лікувальна дія і температурний вплив, але і кольорове вирішення сауни.

В останні роки на ринку з'явилися КАРБОНОВІ інфрачервоні нагрівачі, що складаються з вуглецевого волокна, запаяного в вакуумні трубки з кварцу. Вони дозволяють рівномірно і швидко прогріти сауну і у вигляді панелей кріпляться на її стінках зсередини. У карбонових нагрівачів виключена можливість опіків, пік випромінювання становить 8,7 мкм, а коефіцієнт емісії доходить до 98%.

Важливо, з якого матеріалу зроблена ІК сауна

Для правильного вибору інфрасауни необхідно враховувати як розміри, що залежать від планованої кількості людей, так і матеріал для оздоблення.

Для інфрачервоної сауни зазвичай використовують різні породи дерева. Натуральна деревина у внутрішньому оздобленні - найважливіший елемент екологічної безпеки. Фахівці сходяться на думці, що найкращим для оздоблення інфрачервоних саун є Канадський хемлок (Тсуга канадська). Це вічнозелене дерево з сімейства соснових зростає в східних районах Північної Америки. Поряд із тим, що хемлок дуже приємно пахне, видаючи хвойний аромат, він має цілющі властивості.

Канадський хемлок під дією високих температур сильно не нагрівається, відзначається натуральним хвойним ароматом, має ще й цілющі властивості - антибактеріальні, антисептичні, потогінні, в'яжучі.

Цілком резонним є варіант, при якому всередині інфрасауну обшивають Канадським хемлоком, а ззовні - матеріалом під назвою МДФ / Канадський хемлок. Завдяки такому їх поєднанню виникає відчуття цілісності в оздобленні, а ціна виробу стає прийнятною для будь-якого покупця.

Інфрачервона сауна

Для довідки

Пік випромінювання - це довжина хвилі, під дією якої випромінювання інфрачервоного нагрівача буде максимальним. (Людське тіло на піку випромінює хвилю в 9,4 мкм).

Коефіцієнтом емісії називають ту частину інфрачервоного випромінювання, яку здатний видати ІК-нагрівач. (Оскільки інфрачервоне випромінювання є лише частиною вироблюваної теплової енергії, то коефіцієнт емісії є показником ефективності сауни: чим він вищий, тим вищим є інфрачервоне випромінювання).