Фільтр за

Довжина, м

Довжина, м

Ширина, м

Ширина, м

Глибина, м

Глибина, м

Композитні басейни GALERA ceramic pools

Знайдено товарів: 24.

Сортувати за:
Показати 1-24 з 24 товарів

Активні фільтри

Galera ceramic pools - композитні керамічні басейни преміум класу.

Клієнти нашої компанії мають можливість придбати поліпропіленові басейни Albion, басейни з переливом (переливні басейни) або басейни скімерного типу (скімерні басейни), ексклюзивні басейни преміум класу Luxury Pools або серійні басейни з поліпропілену Econ Pools, в тому числі і в білому кольорі, каркасні басейни AZURO і навіть готові комплекти QSET.

А найбільш вимогливим клієнтам ми пропонуємо звернути увагу на новинку від бренду Albion - композитні басейни для дачі Galera Pools. Керамічні басейни Galera ceramic pools - нова вдосконалена серія композитних басейнів для дому та дачі, що відрізняється від інших видів вишуканістю та розкішним видом.

Композитні керамічні басейни преміум класу представлені такими моделями:

Купити керамічні басейни Galera ceramic pools - відмінна ідея для тих, хто цінує не лише видатну міцність, але й естетичний вигляд!

Головна їхня особливість полягає в наявності керамічного ядра та вдосконалених матеріалів виготовлення. Композитні басейни являють собою монолітну ємність, яка виготовляється без застосування зварювання або склеювання. Вони відрізняються цілісністю чаші, яка не потребує додаткового облицювання, має безшовну поверхню та характеризується міцністю корпусу.

Це дозволяє транспортувати конструкцію вже в готовому вигляді. Ексклюзивні композитні басейни для дачі Galera Pools поставляються клієнту повністю готовими, що забезпечує швидкі терміни установки.

Величезною перевагою є і те, що скловолоконні басейни характеризуються незмінністю форми та стійкістю до механічних пошкоджень. Тривалий термін експлуатації забезпечується унікальними властивостями литої чаші, що стійка до впливу хімічних реагентів, корозії або гниття, атмосферного тиску, різких перепадів температур, а також має низьку теплопровідність і невелику вагу.

Весь секрет міцності композитних басейнів полягає у використанні в їх основі унікальної матриці. Керамічне ядро ​​та спеціально армовані шари забезпечують довговічність басейну. Керамічні басейни Galera ceramic pools виготовляються методом ламінування. Стінки чаші виготовлені з семи шарів, кожен з яких виконує свою функцію.

Основні технологічні шари:

 1. Прозоре гелеве покриття
 2. Кольорове покриття
 3. Вініловий шар
 4. Керамічне ядро
 5. Скловолоконний шар
 6. Термоізоляційний шар
 7. Скловолоконний шар

Композитні керамічні басейни виготовляються в різних колірних гамах з 3d ефектом. Завдяки фінішним шарам під час експлуатації чаша не втрачає свій колір і блиск, так як матеріал не піддається окисленню, впливу ультрафіолетових променів чи хімічних засобів очищення.

Крім цього, гладкий захисний шар поверхні басейну стійкий до ударів, відмінно переносить вібрації і динамічні навантаження. Скловолоконні басейни виготовляються в чотирьох кольорах, що дозволяє підібрати максимально відповідний варіант.

Безшовна поверхня композитних басейнів не має гострих країв, граней, стиків, кутів або швів, а по периметру чаші встановлені широкі бортики для більшої безпеки відпочиваючих. Кожній моделі притаманні свої геометричні форми і розміри, а чаші можуть включати спеціальні місця для релаксації і римські сходинки різних видів.

Конструкція встановлюється у підготовлений заздалегідь котлован. Існує також можливість додаткової ізоляції чаші за допомогою поліуретанової піни, що збільшить зносостійкість і міцність конструкції.

Galera ceramic pools мають ряд переваг, що спонукають купити композитні басейни:

 • Тривала експлуатація
 • Міцність
 • Стійкість до механічних пошкоджень
 • Великий вибір розмірів і кольорів
 • Стійкість кольору
 • Мінімальні тепловтрати води
 • Ідеальна водонепроникність

Купити скловолоконний басейн ви можете в інтернет-магазині baseyn.ua, ознайомившись з широким асортиментом моделей та кольорів, а також в представництвах компанії в вашому регіоні (Київ, Львів, Харків, Одеса, Хмельницький, Дніпро, Закарпаття).