Фільтр за

Ціна

Ціна

  • 229 680 грн - 336 600 грн

Кількість лежачих місць

Кількість лежачих місць

Кількість сидячих місць

Кількість сидячих місць

My Line

Знайдено товарів: 10.

Сортувати за:
Показати 1-10 з 10 товарів

Активні фільтри

Гідромасажні басейни My Line – компактні і комфортабельні СПА

У серії гідромасажних басейнів My Line Wellis представлені 10 моделей, що здатні розмістити від трьох до шести осіб.

Усі спа басейни серії My Line – це компактні комфортабельні та багатофункціональні басейни з набором основних та додаткових функцій.

Всі басейни серії забезпечують якісний та ефективний гідромасаж, що сприяє фізичному та психологічному розслабленню. Це чудовий спосіб облаштувати відмінний СПА куточок у власному будинку. Технічні характеристики цих басейнів дозволяють встановити їх не лише всередині приміщення, а й зовні.

Кожна модель СПА має індивідуальний набір гідромасажних форсунок, що рівномірно розподілені по чаші басейну. Басейни обладнані комфортабельними ергономічними сидіннями та лежаками з м'якими підголовниками для зручнішого розміщення під час гідропроцедур.

Більшість спа басейнів обладнані озонаторами для знезараження та очищення води, що гарантує безпеку. Також басейни серії My Line обладнані системою підігріву, що забезпечує комфортне перебування у СПА. Додаткові функції LED підсвічування та аудіосистема для прослуховування музики забезпечують більш комфортну та романтичну атмосферу під час СПА процедур.

Управління функціями СПА здійснюється за допомогою зручної панелі із простим інтерфейсом. Усі спа басейни серії My Line виконані у класичному дизайні.

Купити гідромасажні спа басейни My Line ви можете у нашому інтернет-магазині, вибравши відповідний басейн із модельного ряду.