Нафтовловлювачі

Нафтовловлювач - якісна очистка стічних вод від нафтопродуктів. Купити нефтовловлювач в інтернет-магазині baseyn.ua

Нафтовловлювач або сепаратор нафтопродуктів являє собою спеціальну споруду для механічної очистки стоків від нафтовмісних речовин (бензину, гасу, автомобільного масла і т.д.)

Сепаратори нафтопродуктів призначені для паркінгів, АЗС, СТО, автомийок або інших об'єктів, де є можливість забруднення нафтопродуктами.

Нафтовловлювач для АЗС і СТО відіграє велику роль в збереженні чистоти зовнішнього середовища. Без цієї споруди всі нефтовмісні речовини сильно забруднюють ґрунт і воду.

Принцип роботи нафтовловлювача полягає в скупченні нафтовмісних речовин на поверхні, так як їх густота менша, ніж густота води.

Конструктивно сепаратор нафтопродуктів являє собою ємність циліндричної форми, розділену на функціональні відділи з внутрішньою перегородкою.

Корпус нафтовловлювача виготовлений з якісного міцного поліпропілену, що забезпечує потужність і цілісність всій споруді.

Сепаратор нафтопродуктів може функціонувати як автономна споруда, а також може бути в складі системи локальної каналізації.

Переваги використання сепараторів нафти:

  • Високий рівень очистки від нафтопродуктів

  • Якість і міцність матеріалів виготовлення

  • Простота установки, обслуговування і експлуатації

  • Стійкість матеріалів до агресивного середовища

  • Енергонезалежність

Процес установки нафтовловлювача досить простий, не вимагає великих затрат часу і відповідно фінансових витрат. Для монтажу потрібна мінімальна будівельна підготовка – тільки підготовка котловану.

Купити нафтовловлювач ви можете в інтернет-магазині baseyn.ua, вибравши відповідну модель з широкого асортименту.