Нафтовловлювачі

Нафтовловлювач – якісна очистка стічних вод від нафтопродуктів. Купити нафтовловлювач в інтернет-магазині baseyn.ua

Нафтовловлювач являє собою спеціальну споруду для механічної очистки стоків від нафтовмісних речовин (бензину, гасу, автомобільного масла і т.д.)

Сепаратори нафтопродуктів призначені для паркінгів, АЗС, СТО, авто мийок чи інших обєктів, де є можливість забруднення нафтопродуктами.

Установка нафтовловлювачів на таких обєктах відіграє велику роль для збереження чистоти зовнішнього середовища. Без таких споруд всі нафтовмісні речовини проникають в надра, забруднюючи ґрунт і воду.

Принцип роботи нафтовловлювача полягає в скупченні нафтовмісних речовин на поверхні вод, так як їх щільність менша, ніж щільність води.

Конструктивно нафтовловлювач являє собою ємність циліндричної форми, розділену на функціональні відділи з внутрішньою перегородкою.

Корпус нафтовловлювача виготовлений із якісного міцного поліпропілену, що забезпечує міцність і цілісність конструкції.

Сепаратор нафтопродуктів може функціонувати як автономна споруда, а також може бути у складі системи локальної каналізації.

Переваги використання сепараторів нафти:

  • Високий рівень очистки від нафтопродуктів

  • Якість і міцність матеріалів виготовлення

  • Простота установки, обслуговування і експлуатації

  • Стійкість матеріалів до агресивного середовища

  • Енергонезалежність

Процес установки нафтовловлювача не трудомісткий, не потребує великих затрат часу і відповідно фінансових витрат. Для монтажу необхідна мінімальна будівельна підготовка, що передбачає підготовку котловану.

Купити нафтовловлювач ви можете в інтернет-магазині baseyn.ua, вибравши необхідний варіант із широкого асортименту.

Відкрити каталог
Закрити