Накриття для басейнів

Накриття для басейнів -  Купити Накриття для басейнів в Україні: ціна, відгуки, продаж | Baseyn.ua

Знайдено товарів: 96.

Показати 1-48 з 96 товарів

Активні фільтри

Накриття для басейнів – подбайте про чистоту басейну

Захисне накриття для басейнів є важливим атрибутом для басейнів, які знаходяться просто неба. Наявність павільйону, наприклад, вносить безліч переваг в експлуатацію басейну і дозволяє організувати комфортний відпочинок у будь-яку погоду. Тепер дощ і вітер не стануть на заваді для плавання та занять водним спортом практично цілий рік і в будь-який час доби. У поєднанні з тепловим насосом павільйон створює умови для купання у воді оптимальної температури і дозволяє мінімізувати витрати на обігрів води.

              

Наявність захисного накриття дозволить дбати про чистоту води без особливих зусиль. Павільйони для басейнів, солярна плівка або захисний тент ефективно захищають басейн від різного роду забруднень, наприклад, від пилу, ґрунту, комах або опалого листя.

Виключаючи потрапляння у воду басейну різних домішок із зовнішнього середовища, покриття для басейну дозволить суттєво заощадити на купівлі засобів для очищення та дезінфекції води. Внесення хімії для басейну можна звести до мінімуму.

             

Крім цього, захисне накриття допоможе підвищити безпеку оточуючих, запобігаючи випадковому падінню дітей або тварин у воду, а також захистить сам басейн від механічних пошкоджень.

Основні переваги накриття для басейнів:

  • чистота води
  • захист басейну від пошкоджень
  • економія часу на прибирання
  • мінімізація витрат на хімію
  • безпека дітей та домашніх улюбленців
  • збереження температури води у басейні

Давайте ближче ознайомимося з таким видом накриття, як павільйон!

Розсувні системи надзвичайно прості в експлуатації. Переміщати окремі модулі дуже легко завдяки використанню напрямних рейок «Air». Рейки «Air» не створюють незручностей при ходьбі, вони мають приховані елементи кріплення та можливість заглиблення в терасну дошку, що робить їх практично непомітними та легкими у догляді.

Виготовляються конструкції із міцного сплаву анодованого алюмінію. Покриття модулів виготовляється із стільникового та монолітного полікарбонату або оргскла, переважно прозорого кольору. Широкий колірний асортимент профілів (ELOX (сріблястий), CARBON і ANTRACIT GREY) дає можливість обрати найбільш підходящий варіант для певного ландшафту.

Залежно від моделі павільйон може мати незнімні або знімні торцеві стінки, відкидну частину торцевих стінок, бічний вхід купейного типу або двері в торцевій стінці, фіксацію та пристрій блокування з або без замикання на ключ.

             

Ви можете купити павільйон для басейну моделі Klasik, Klasik Clear, Klasik Pro, Klasik Pro Clear, Sydney, Sydney Clear, Casablanca Infiniti, Dallas, Dallas Clear. Постачаються серійні павільйони для басейнів у спеціальних коробках ALBIXON BOX.

Крім павільйонів захистити басейн допоможе солярна плівка, батутне накриття або тент, а для каркасних басейнів або спа незамінними стануть особливі варіанти захисного покриття, яке ви знайдете в нашому асортименті.