Умови обміну та повернення товару

exchange

Покупець має право обміняти Товар належної якості на аналогічний у продавця в якого він був придбаний, якщо Товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням за наступними умовами:

calendar

А) Товар для обміну Продавцю надано протягом не більше чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі;

package

Б) Товар може бути замінений якщо він жодного разу не був в експлуатації, не містить сліди використання і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики,плівки, не порушено цілісність пакування як самого товару, так і комплектуючих до нього;

thumbs

В) Товар не містить подряпин, сколів, потертості, повністю справний;

cube

Г) Збережена повна комплектність проданого Товару;

document

Ґ) Товар може бути замінений при пред’явленні Покупцем розрахункового документа, виданого Покупцю разом з проданим Товаром.

law

1.1. Вимоги п.7.1. не поширюються на товари, які у відповідності до Додатку №3 до Постанови Кабінету Мінстрів України від 19.03.94 №172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів», віднесені до Переліку товарів, належної якості, що не підлягають обміну (поверненню)

refusal

1.2. У разі, якщо Товар не відповідає умовам визначеним пп. А) – Ґ) п. 7.1., Продавець має право відмовити в обміні Товару.

coins

1.3. Транспортні витрати на доставку Товару при обміні за п. 7.1. покладаються на Покупця.

shield

1.4. При обміні Товару його гарантійний строк обчислюється заново від дня обміну.

shopping

1.5. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, Покупець має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж.