Парасолі

Знайдено товарів: 8.

Показати 1-8 з 8 товарів

Активні фільтри

Купити парасольки, садові парасольки

Щоб відпочинок у саду чи приватному дворі був комфортним та безпечним на всі сто відсотків, рекомендуємо купити парасольки. Вони стануть надійним захистом від палючого сонця, дозволяючи грати, насолоджуватися напоями та їжею, читати книгу чи слухати улюблену музику, не боячись негативного впливу ультрафіолету, перегріву на сонці чи опіків шкіри!

Міцна алюмінієва конструкція та великий діаметр даху, практична ручка для регулювання позиції парасольки, згинання та відкривання конструкції, нахилу даху подарують абсолютний комфорт та легку експлуатацію.

 

Міцні матеріали та надійні механізми забезпечують тривалий термін служби парасольок. Покрівельний матеріал стійкий до ультрафіолетового випромінювання та впливу інших факторів (дощ, сніг, вітер, забруднення пилом). Конструкція стійка завдяки п'єдесталу з чотирьох плиток загальною масою не менше 100 кг (плитки не включені у вартість).

Лаконічний, сучасний та витончений дизайн робить конструкцію одним із найпопулярніших аксесуарів для відпочинку на свіжому повітрі. Садові парасольки стануть незамінними не тільки для відпочинку на території Вашого двору, але й для басейну. Вологи вони також не бояться, як і вигоряння на сонці, а тому зможуть захистити Вашу шкіру від літніх променів під час перебування «на суші».