Фільтр за

Ціна

Ціна

  • 195 951 грн - 673 067 грн

Колір профіля

Колір профіля

Довжина

Довжина

Ширина Внутр/Зовн, м

Ширина Внутр/Зовн, м

Висота, м

Висота, м

Модель

Модель

Павільйони для басейнів

Знайдено товарів: 35.

Сортувати за:
Показати 1-35 з 35 товарів

Активні фільтри

Захисне накриття для басейнів

Павільйони для басейнів дуже різноманітні, починаючи з дизайну та габаритів, закінчуючи матеріалами виготовлення та особливостями конструкції.

Перед тим як купувати накриття для свого басейну, вам потрібно визначити його практичну мету.

Наприклад, якщо ви хочете захистити басейн від пилу, дощу, сміття та довше зберігати чистоту води на оптимальному рівні, тоді вам може підійти розсувний павільйон із низьким рівнем висоти - Casablanca Infiniti. Якщо ж вам потрібний павільйон для збільшення плавального сезону, тоді можна вибрати відповідну модель із серії Klasik.

У будь-якому випадку, при виборі павільйону для басейну, важливо знати його технічні характеристики і як ознайомчу інформацію нижче наведемо короткий опис основних павільйонів.

             

Павільйон Casablanca Infiniti має чіткі грані та прямі лінії, витривалий, оскільки зроблений з анодованого алюмінію. Напрямні рейки Air дозволяють павільйону легко пересуватися в потрібному напрямку. Коліщатка оснащені нержавіючими капсульними підшипниками і легко рухаються.

Павільйони Klasik - це арочні павільйони, що мають надійну та витривалу конструкцію. Добре підтримують температуру води та захищають басейн від негативних погодних умов, дозволяючи спокійно користуватися басейном у будь-яку погоду.

               

Також мають напрямні рейки Air, які роблять павільйон зручним у використанні. Стінки павільйону виготовлені із стільникового полікарбонату, а в моделі Clear – із монолітного (оргскло). Окрім цього, у нашому асортименті є ще один павільйон серії Klasik – Klasik Pro, який відрізняється спрощеною конструкцією з меншою кількістю профілів низького типу.

Dallas - це ще одна серія розсувних павільйонів, гідна вашої уваги. Від попередніх моделей моделі Dallas відрізняються обтічним дизайном із вигнутими плавними лініями. Для їх виготовлення використовують стільниковий полікарбонат у поєднанні з анодованим алюмінієм, а для виготовлення моделі Clear використовується монолітний полікарбонат з ідеальною прозорістю.

               

Павільйони Sydney та Sydney Clear мають лаконічний та прогресивний дизайн. Надійні алюмінієві профілі мають контрастний вигляд завдяки антрацитовому відтінку. Між собою моделі відрізняються тільки покриттям: монолітний і стільниковий полікарбонат, але мають одну істотну відмінність від усіх інших моделей - розміщення напрямної рейки лише з одного боку. Ця особливість допомагає зберегти цілісність пляжної зони, що є однією з переваг серії Sydney.

Більш детальну інформацію можна знайти, перейшовши на сторінку конкретного товару.