Фільтр за

Ціна

Ціна

  • 388 080 грн - 839 520 грн

Кількість лежачих місць

Кількість лежачих місць

Кількість сидячих місць

Кількість сидячих місць

Peak Line

Знайдено товарів: 6.

Сортувати за:
Показати 1-6 з 6 товарів

Активні фільтри

Peak Line – найвища якість в класичних СПА басейнах

У серії спа басейнів Peak Line представлено шість функціональних моделей. Вся серія складається з басейнів виключно вищої якості, що підкреслює їх назви на честь найвідоміших вершин.

Кожен із басейнів має свої індивідуальні характеристики, але всіх їх поєднують багатофункціональність, висока якість, зносостійкість, тривала експлуатація та розкішний дизайн. Сукупність цих та інших характеристик подарують найвищу насолоду під час процедур гідромасажу.

Для ефективної та якісної гідротерапії усі басейни обладнані комфортабельними ергономічними сидіннями та лежаками, що забезпечують максимальне розслаблення.

Серія спа басейнів Peak Line складається із різноманітних моделей, які можуть розмістити від двох до дев'яти осіб.

Басейни цієї лінійки можуть бути встановлені як у приміщенні, так і на відкритому просторі. Технічні характеристики та якість матеріалів виготовлення басейнів це дозволяють.

Кожна модель спа басейну має індивідуальний набір вбудованих гідромасажних форсунок, які розподілені по периметру басейну у певному порядку. Завдяки спеціальному розташуванню форсунок забезпечується максимально ефективний масаж всього тіла. Додатковий розслаблюючий ефект створюють додаткові функції СПА – аудіосистема, підсвічування LED, водоспад і т.д. Ці опції допомагають створити затишну романтичну атмосферу для відпочинку та відновлення сил.

Купити гідромасажний басейн серії Peak Line ви можете в інтернет-магазині baseyn.ua, підібравши відповідну за характеристиками модель з асортименту.