Пісок для фільтрації

Пісок для басейну – наповнювач для фільтрації басейну

Пісочний фільтр - найбільш поширений вид фільтрації води в басейні. Оскільки система фільтрації - це найголовніший пристрій для басейну, необхідно відповідально поставитися до її вибору.

Фільтраційна установка призначена для тривалої експлуатації, і заміни вимагає тільки наповнювач - пісок.

Вибрати якісний пісок для басейну, значить забезпечити функціональну роботу фільтру і відповідно басейну в цілому.

Існують певні правила користування і обслуговування пісочного фільтру, яких потрібно дотримуватися.

Пісок для фільтрації, який використовується вже кілька сезонів, вимагає регулярного очищення. Фільтрувальна установка має функцію «Зворотнього руху», що виконується відповідно до інструкції, при цьому враховується завантаженість басейну і якість води.

Якщо мова йде про вибір піску для фільтрації, то тут потрібно враховувати інші параметри: фракція піску, модель фільтру.

Повну заміну піску для фільтрації необхідно виконувати в разі його сильного забруднення і ущільнення. Стан піску необхідно визначати, не тільки візуально, але і за допомогою спеціального пристрою - манометра, яким оснащені більшість фільтрів.

Купити пісок для фільтру басейну ви можете в нашому інтернет-магазині baseyn.ua, вибравши пісок необхідної фракції, що підходить для вашого фільтру. Оформити замовлення ви можете, заповнивши заявку на сайті або зателефонувавши за номером гарячої лінії.