Септики

Септик для приватного будинку і дачі. Купити септик в інтернет-магазині

Септик для приватного будинку - це споруда для механічної очистки побутових стічних вод. Септики виготовляються різних розмірах відповідно до кількості жителів і середнього обсягу стічних вод на добу.

Принцип роботи септика полягає в методі відстоювання і осідання великих частин. Це дуже зручне обладнання для дач або заміських будинків.

Септик може використовуватися не тільки як окрема очисна споруда, але і в складі локальної каналізації для первинної очистки стоків.

%D0%BD%D0%B5%D1%84%D1%82.png

Основні переваги використання септиків:

  • Якісна механічна очистка стічних вод

  • Тривалий період експлуатації

  • Міцність і надійність конструкції

  • Проста будівельна підготовка 

  • Простота експлуатації

Септик виготовлений з якісного імпортного поліпропілену, що відрізняється особливою міцністю і гнучкістю. Поліпропілен - найкращий матеріал для виготовлення такого роду продукції. Поліпропілен не піддається корозійним процесам, стійкий до перепадів температур і механічних пошкоджень.

Купити септик будь-якого розміру можна в інтернет-магазині baseyn.ua за доступними цінами. Якщо сумніваєтеся у виборі моделі септика, напишіть нам або зателефонуйте за вказаним номером. Наші консультанти обов'язково з Вами зв'яжуться і допоможуть підібрати септик необхідного розміру.