Фільтр за

Ціна

Ціна

  • 341 грн - 4 620 грн

Ширина, м

Ширина, м

Солярна плівка

Знайдено товарів: 12.

Сортувати за:
Показати 1-12 з 12 товарів

Активні фільтри

Солярне покриття

Басейн вимагає регулярного догляду та обслуговування незалежно від того, де він розташований: у дворі чи приміщенні. Щоб цей процес був для Вас менш трудомістким, витратним та максимально ефективним, використовуйте сучасні системи накриття, які полегшують догляд за басейном.

До них відноситься пухирчаста солярна плівка, яка захищає басейн від зовнішнього забруднення (гілок, комах, пилу, листя). Використання плівки знижує витрати на хімічні речовини, економить час на збиранні та підвищує ресурсність фільтру. Солярне покриття відмінно підходить для чаш будь-яких розмірів та геометричних форм.

Солярна плівка виготовляється з пресованого поліетилену та складається з великої кількості повітряних камер, за допомогою яких вона тримається на поверхні води та не тоне. Повітря всередині кожного пухирця створює ефект теплоізоляції. Акумульоване тепло, таким чином, здатне підвищити температуру на 4–5 ºC.

               

Солярне полотно запобігає процесу випаровування води та захищає приміщення від підвищеної вологості, якщо басейн розташований усередині будівлі. Теплозберігаюче плівкове накриття допоможе заощадити на електроенергії, яка витрачається на вентиляцію приміщення та обігрів води.

Солярне накриття стійке до впливу ультрафіолету, не піддається розривам та деформаціям. За допомогою спеціального пристрою його легко укладати на поверхню води.

Головне призначення солярної плівки полягає в тому, щоб підтримувати оптимальну температуру води, використовуючи для цього сонячні промені.

Переваги солярного накриття для басейну:

  • доступна ціна;
  • підходить до всіх видів басейнів;
  • міцність матеріалу;
  • захищає басейн від забруднень, що потрапляють ззовні;
  • економить витрату електроенергії для вентиляції та підігріву;
  • ефективно утримує тепло та запобігає випаровуванню води.

Сонячний брезент не дозволить охолоджуватися воді в нічний час, підвищує ефективність нагрівального обладнання (теплових насосів, теплообмінників, сонячних колекторів) та продовжує термін купального сезону.