Солярний колектор SUPREME

3EXX0259
5 133 грн
Останні товари на складі
Кількість

 

Для підігріву води в басейні екологічно-безпечним і абсолютно безкоштовним способом використовують солярні колектори. Це сучасне і економічно-вигідне обладнання підвищує температуру води в чаші басейну, акумулюючи сонячну енергію. Солярні колектори підходять для всіх типів басейнів. Вони дозволяють продовжити купальний сезон і готові до використання протягом п'ятнадцяти хвилин.
Солярний колектор SUPREME є ідеальним вибором для ефективного підігріву води у вашому басейні. Цей вид підігріву води підходить для всіх типів басейнів з пісочною фільтрацією, як наземних, так і заглиблених. Цей сонячний нагрівач вирізняється високою продуктивністю, завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій виробництва.
В основі сонячного нагрівача лежить посилене нагрівання пластини, яка монтується в самонесучій конструкції. Весь нагрівач покритий прозорим полікарбонатним листом товщиною 3 мм.

Принцип роботы солярного коллектора

Розміри солярного колектора дозволяють легко переносити його з місця на місце. Конструкція на якій розміщений нагрівач дозволяє змінювати кут нахилу солярного колектору в напрямку сонця, що підвищує його продуктивність.
Солярний колектор SUPREME підвищує температуру води в басейні до 6°C. Завдяки сонячному нагріванню, ви можете продовжити сезон купання на кілька тижнів. Використовуючи комплект з'єднання, ви можете з'єднати декілька сонячних панелей між собою, для досягнення ще більшої ефективності нагрівання води.

Характеристики

Розмір (ДхШхВ)
80х120см
Об'єм води басейнів, до
15 м³
Відгуки
Залиште свій відгук!

Солярний колектор SUPREME

Залиште свій відгук!