Фільтр за

Об'єм води басейнів, до

Об'єм води басейнів, до

Станції контролю якості води Aseko

Знайдено товарів: 10.

Сортувати за:
Показати 1-10 з 10 товарів

Активні фільтри

Автоматичні станції дозування – контроль чистоти вашого басейну

Щоб вода в басейні постійно була чистою і свіжою, необхідно це контролювати і регулювати за допомогою спеціальних хімічних препаратів.

Але в цьому питанні слід бути уважними, якщо ви переборщите з кількістю хімії, це може негативно вплинути на ваше здоров'я, а також на матеріали виготовлення і комплектуючі басейну.

Щоб уникнути цього, слід скористатися спеціальними автоматичними станціями дозування для басейну, що визначають якість води та видають відповідну кількість реагенту.

Це дуже зручний пристрій, яке полегшить процес обслуговування басейну. Ваше завдання - додавати необхідні реагенти в дозуючі станції, а їх кількість визначить сама установка.

Функції дозуючих станцій:

  • Вимірювання РН води
  • Вимірювання концентрації дозуючих засобів
  • Дозування засобів для очищення і дезінфекції басейну
  • Управління дезінфікуючими процесами
  • Оповіщення при перевищених нормах реагентів

Дозуючі станції підключаються безпосередньо до фільтраційної системи або пристрою підігріву води.

Автоматичні станції дозування адаптовані для всіх типів басейнів. Спеціальні датчики перевіряють воду і регулюють необхідну кількість засобу для обробки та дезінфекції води.

Купити станцію дозації для басейну можна в інтернет-магазині baseyn.ua, де представлені всі характеристики і опис товару, а також зможете ознайомитися з відгуками клієнтів. Для замовлення скористайтеся телефоном гарячої лінії або заповніть онлайн заявку.