Столи

Знайдено товарів: 18.

Показати 1-18 з 18 товарів

Активні фільтри

Садовий стіл для дачі - дерев'яний стіл садовий. Купити садові столи.

Центром кожного садового гарнітура є садовий стіл. Ми користуємося ним для комфортного вживання їжі і напоїв, проводячи час за настільними іграми або іншими розвагами, тому до його вибору варто підійти серйозно!

Вашій увазі ми пропонуємо квадратні, прямокутні та круглі столи, які мають як фіксовані, так і складні конструкції. Ви можете віддати перевагу готовим гарнітурам або ж самостійно комбінувати дерев'яний стіл садовий зі стільцями, шезлонгами, лавками чи іншими позиціями в нашому асортименті.

Садові столи, виготовлені з міцного натурального дерева тика або евкаліпта, ідеально підійдуть до будь-якого ландшафту саду, приватного подвір'я або тераси. Крім них Ви можете обрати конструкцію, яка поєднує алюміній і деревину, що дає свої переваги (легкість, міцність, сучасний вигляд).

    

Стіл для дачі повинен бути не тільки стійким та міцним, але й не піддаватися впливу несприятливих зовнішніх чинників, наприклад, не боятися вологи і перепадів температур, ультрафіолету і забруднень, механічного впливу.

Стіл садовий купити слід, виходячи з власних побажань до комфорту, з огляду на кількість користувачів, виду екстер'єру або інтер'єру, нюансів експлуатації.