Фільтр за

Ціна

Ціна

  • 695 178 грн - 1 000 000 грн

Кількість лежачих місць

Кількість лежачих місць

Кількість сидячих місць

Кількість сидячих місць

Swim Line

Знайдено товарів: 6.

Сортувати за:
Показати 1-6 з 6 товарів

Активні фільтри

Swim Spa від Wellis – поєднання затишного СПА і плавального басейну

Серія басейнів Wellis Swim Spa – це асортимент унікальних моделей за своїми характеристиками. Серія Swim Spa складається із шести грандіозних моделей, кожна з них підкорить будь-якого клієнта своїм дизайном, багатофункціональністю та оригінальністю.

Swim Line - це ідеальне поєднання гідромасажного СПА з наявністю всіх характерних функцій разом з повноцінним басейном. Це ідеальне рішення для сімей, в яких не можуть знайти компроміс між покупкою стаціонарного басейну або гідромасажного. Кожен плавальний спа басейн оснащений затишною спа зоною з кількістю лежачих і сидячих місць від двох до п'яти. Гідромасажні форсунки в кожному басейні розташовані таким чином, щоб сконцентруватися на масажі спини та інших частин тіла. Ергономічна форма сидінь забезпечує максимально комфортне перебування та розслаблення у басейні. У плавальному відсіку встановлено потужний протитік, що забезпечує ефект безперервного плавання.

Довжина найбільшого басейну із серії – 6 м. Габарити плавального відсіку дають можливість встановити там додаткове обладнання для тренувань та занять спортом.

Унікальна серія плавальних СПА гармонійно поєднує в собі протилежності – пасивний відпочинок та розслаблення з користю для здоров'я у СПА та водночас активне плавання, що також позитивно позначається на здоров'ї. Наявність такого басейну в будь-якому випадку принесе користь вашому організму та покращить самопочуття, вибір залежить від вашого настрою.

Купити плавальний гідромасажний басейн ви зможете у нашому інтернет-магазині, вибравши відповідну за характеристиками та розмірами модель.