Теплообмінники

Знайдено товарів: 13.

Показати 1-13 з 13 товарів

Активні фільтри

Теплообмінник для басейну – тепла вода, тривалий купальний сезон

Теплообмінник для басейну - дуже ефективний і відносно недорогий спосіб підігріву води. Водонагрівачі для басейну такого типу характеризуються тривалою експлуатацією, так як підігрівають воду, що вже пройшла очищення в фільтрі.

Переваги:

  • Простота підключення
  • Компактність пристрою
  • Ефективність підігріву
  • Немає необхідності в додатковому устаткуванні

Теплообмінники адаптовані для підключення до опалювальних систем, котлів, теплових насосів, а також сонячних колекторів.

Теплообмінники для басейну виготовляються з нержавіючої сталі з укріпленими стінками, що гарантує максимальну міцність виробу і тривалу експлуатацію.

Теплообмінники не тільки підігрівають воду, але і підтримують необхідну температуру в басейні.

Ціна теплообмінника для басейну залежить від його функціональності і потужності. Пристрій теплообмінника з правильними параметрами ефективно обігріє воду в гідромасажних, домашніх або публічних басейнах різних типів і розмірів.

У каталозі товарів інтернет-магазину baseyn.ua ви зможете легко підібрати необхідний пристрій теплообмінника, вибравши з широкого асортименту водонагрівачів для басейнів.

Купити теплообмінник для басейну дуже просто - заповнивши онлайн заявку на сайті або зв'язавшись з менеджером по телефону гарячої лінії.