Збірні басейни IBIZA

Збірні басейни для сімейного відпочинку. Збірний басейн, басейн збірний Azuro Ibiza

Збірні басейни Azuro Ibiza є чудовою альтернативою стаціонарним поліпропіленовим, бетонним або композитним басейнах. В останні роки збірний басейн став одним з найбільш затребуваних завдяки вигідному співвідношенню ціна/якість.

Збірні басейни Azuro Ibiza встановлюються з поглибленням в землю, це робить їх максимально схожими за зовнішнім виглядом на звичайні стаціонарні басейни з поліпропілену чи композиту. Легкий монтаж, з яким може впоратися будь-хто бажаючий, здійснюється в найкоротші терміни, без використання спеціального обладнання або техніки.

Перевагами збірно-щитових басейнів можна назвати:

  • Міцність матеріалів
  • Привабливий дизайн
  • Доступну ціну
  • Широкий асортимент
  • Легку установку
  • Тривалий термін експлуатації

Басейн збірний Azuro Ibiza виготовлений із сталевого листа, який має два шари, оцинкування та антикорозійне покриття. Стикувальні стійки виконані з алюмінію. Матеріалом плівки, якою встеляється чаша зсередини, є вініл товщиною 08 мм. Матеріал стійкий до пошкоджень і деформацій, не боїться ультрафіолетового випромінювання, хлору чи будь-якої іншої хімії для очищення басейнів. 

Внутрішній дизайн чаші збірного басейну імітує мозаїку. Плівка кріпиться до стінок за допомогою технології J-hook. Нижній бортик виконаний в білому кольорі, а верхній - в синьому. Виготовлені ці комплектуючі з гнучкого, але міцного пластику.

Овальний або круглий? Обирайте найбільш підходящу форму і розмір збірно-щитового басейну, який ідеально впишеться в ландшафт території. Басейн збірний Azuro Ibiza можна з легкістю вдосконалити: встановити сходи з нержавіючої сталі, доповнити протитечією, яка дає можливість займатися водним спортом, підключити обладнання для нагріву і очищення води (тепловий насос, система фільтрації, іонізатор, ультрафіолетова лампа), доповнити чашу підводним освітленням і навіть встановити для її захисту накриття у вигляді розсувного павільйону.