Зимові накриття Gard

Є 1товар.

Показати 1-1 з 1 товарів

Активні фільтри

Захисне накриття для басейна

Після закінчення купального сезону необхідно підготувати басейн до зими та обрати до нього відповідне захисне накриття.

Батутне безкаркасне накриття – це один із найбільш зручних та економних варіантів зимового накриття для басейну, що забезпечує надійний захист та чистоту чаші у зимовий період.

Тент виготовляється за найновішими технологіями із міцної поліпропіленової ситотканини, що має витримку навантаження більш ніж 150 кг/см.

Таке накриття встановлюється над водяною гладдю і закріплюється спеціальними кріпленнями. Воно повністю покриває чашу басейну та захищає воду від зовнішнього забруднення, підтримуючи її чистоту та свіжість.

          

Батутне накриття Gard максимально зручне та практично в експлуатації. Його матеріал має антибактеріальні, антигрибкові та світлостабілізуючі властивості, стійкий до хімічного впливу та негативного впливу зовнішнього середовища, має високий рівень водонепроникності та екологічності.

При виготовленні батутного накриття враховуються розміри басейну, його форма, місце розташування та особливості установки. При виборі накриття важливо враховувати додаткове обладнання, водоспади, гірки, сходи.

Переваги зимового батутного накриття:

  • захищає басейн від пилу, комах, листя та опадів;
  • запобігає механічним пошкодженням чаші;
  • економить кошти на догляд за басейном;
  • виключає можливість випадкового падіння у воду тварин та дітей.